Volejte 721 03 22 03

  • Registrace
  • Newsletter
  • Kontakt
  • BOZP - bezpečnost a ochrana zdraví při práci
  • Požární ochrana

Bunda Kilpi zdarma a 3x 500 Kč

Jaro je tu a první avizovaná soutěž též. Vyhrajte softshellovou bundu Kilpi Elio/Elia v hodnotě 2 600 Kč nebo tři poukázky v hodnotě 500 Kč na kompletní sortiment v našem e-shopu či kamenné prodejně. Jste uživatelem sociální sítě Facebook? Pak je vyhrát velmi jednoduché.

Čtyři šance na výhru!

Do soutěže jsme vložili čtyři ceny. Hlavní výhrou je softshellová bunda Kilpi v hodnotě 2 600 Kč, která je v několika barevných variantách pro pány (Elio) i pro dámy (Elia). Další tři ceny jsou poukázky v hodnotě 500 Kč na kompletní sortiment v kamenné prodejně a e-shopu. Vyhrávají tak čtyři z Vás, kteří budou mít tu trošku štěstí.

Hlavní cena – softshellová bunda Kilpi Elio/Elia v hodnotě 2 600 Kč

Elio a Elia patří mezi nejoblíbenější modely značky Kilpi. Jsou vyrobeny ze strečového a odolného materiálu. Bundy vám tak poskytnou komfort a pohodlí při sportovních i volnočasových aktivitách. Disponují odnímatelnou kapucí, ochranou brady proti odírání, kapsou na hrudi, která je lehce přístupná a dvěmi hlavními kapsami na zip. Kapuce a spodní lem jsou nastavitelné. Bundy využívají technologii SIBERIUM 5000 SRC SS, díky které mají bundy ELIO a ELIA voděodolnost 5 000 mm/cm2 a prodyšnost 3 000 g/m2/24h. Pro jarní a podzimní období.

Kilpi Elia - dámská

Kilpi Elio - pánská

Další ceny – 3x poukázka v hodnotě 500 Kč na kompletní sortiment v kamenné prodejně a e-shopu.

Jak soutěžit?

Je to velice jednoduché. Stačí dát naší stránce na Facebookuto se mi líbí“ a lajknout příspěvekBunda Kilpi zdarma a 3x 500 Kč“. Tímto jste automaticky zařazeni do soutěže. Příspěvek a stránku můžete na Facebooku i sdílet. Díky tomu, že se stanete našimi fanoušky, získáte možnost se účastnit i dalších soutěží na Facebooku, které chystáme.

Kdo vyhrává?

Výherci se stávají čtyři náhodně vylosované osoby, které jsou fanoušky naší Facebook stránky (označili stránku „to se mi líbí“) a označili příspěvek „Bunda Kilpi zdarma a 3x 500 Kč“ jako „to se mi líbí“. Z toho vylosovaný jako čtvrtý v pořadí se stává výhercem hlavní ceny.

Kdy budou oznámeni vítězové?

Losování výherců proběhne 9. května 2017. Výherci budou zveřejněni nejpozději 10. května 2017 na Facebookové stránce.

 

Podmínky soutěže

POŘADATEL
Pořadatelem soutěže je společnost PAMAR safety s.r.o.

PODMÍNKY ÚČASTI
Účastník soutěže, který je občanem České nebo Slovenské republiky, má zde trvalé bydliště a splní i všechny další podmínky zde uvedených podmínek. Přihlášením do soutěže vyjadřuje účastník souhlas s těmito podmínkami. 

SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Přihlášením do soutěže vyjadřuje její účastník souhlas se zveřejněním svého jména jako výherce a to zejména na sociálních sítích. Data získaná od účastníka, vyjma dat veřejně dostupných, jsou považována za jeho osobní údaje a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Účastí v soutěži dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů. Osobní údaje nebudou předávány třetím osobám, budou použity pro účely zpracování soutěže a budou zapracovány po dobu soutěže. Rozsah zpracovaných údajů vyplývá z rozsahu poskytnutých údajů účastníkem.

DALŠÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE A PROHLÁŠENÍ POŘADATELE
Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit, a to v průběhu celého trvání soutěže. Pokud účastník poruší tyto podmínky, může být pořadatelem bez dalšího upozornění vyloučen ze soutěže, čímž není dotčeno právo pořadatele na náhradu škody či jiné právní kroky k ochraně jeho oprávněných zájmů. Vyloučení ze soutěže nemá vliv na již udělené souhlasy účastníka dle těchto podmínek.

Výherce se zavazuje k poskytnutí fotografie s výhrou pořadateli, který fotografii zveřejní na svých webových stránkách nebo Facebooku.

Pořadatel nebude kontaktovat osoby (výherce) v případě výhry. Výherci si musí hlídat seznam vyhlášených výherců sami a v případě, že bude jejich jméno zveřejněno mezi výherci, kontaktují pořadatele na email: soutez@pamar.cz

V případě, že se výherce neozve do 7 dnů od zveřejnění výherců, bude výhra stornována.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy ve výhradní pravomoci pořadatele.

Pořadatel nese odpovědnost pouze za úhradu těch daní a poplatků, ke kterým je ze zákona povinen, včetně úhrady srážkové daně, nebude-li plnění od daně osvobozeno. Pořadatel nenese odpovědnost za jakékoliv daně či poplatky, které by mohly vzniknout na straně účastníka soutěže. Účastník soutěže, který vyhraje cenu je povinen si na sám obstarat potřebné poradenství ohledně daní. Pořadatel neodpovídá za škody vzniklé v souvislosti s akcí, ledaže by tyto škody byly způsobeny porušením právních povinností ze strany pořadatele.


PROHLÁŠENÍ O FACEBOOKU
Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěže musí být směřovány pořadateli či organizátorovi soutěže, nikoliv Facebooku.

Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2017.