Volejte 721 03 22 03

  • BOZP - bezpečnost a ochrana zdraví při práci
  • Požární ochrana

Hasicí přístroj

6P KTp 06.58-EN3.jpg
Hasicí přístroje pro domácnost, jejich použití a revize.
Vyhláška č. 23/2008 Sb. nám přinesla povinnost vybavit nové stavby přenosnými hasicími přístroji. My Vám pomůžeme se v této oblasti orientovat a pořídit si domu vhodný hasicí přístroj

Označení 34A /233B znázorňuje hasební schopnost hasicího přístroje. Právě pod tímto označením se skrývá nejvyšší hasební schopnost, kterou mají 6kg práškové hasicí přístroje.

Poměr cena / výkon je u těchto na nejlepší úrovni a my Vám je navíc přinášíme od domácího výrobce, kde je záruka kvality, možnosti revizí a oprav. Revize a opravy pak bývají problém u některých zahraničních výrobců a nezřídka se stane, že si po roce budete nuceni pořídit nový.

Revize jsem již tedy zmínil a aby jste měli jasno i této oblasti, je nutné hasicí přístroj odborně kontrolovat 1x za 12 měsíců a dále dle druhu provádět tzv. periodické tlakové zkoušky, které jsou prováděny 1x za 5 let u práškových a sněhových (CO2) a 1x za 3 roky u vodních a pěnových hasicích přístrojů.

Všechny hasicíc přístroje je možné revidovat v naší dílně. Sběrným místem je naše kamenná prodejna v ulici Kostelecká 265 v Neratovicích nebo Vám provádíme revize přímo na Vaší adrese.

Ceny za revize a tlakové zkoušky se odvíjí od počtu kusů, výrobce a rozsahu kontroly, popřípadě opravy při tlakové zkoušce a množství doplněné hasební látky. 

Neváhejte tedy s návštěvou, zavolejte nebo nám napište a nechte si zaslat nabídku na Vámi požadované revize nebo dodávku nových hasicích přístrojů s pravidelným servisem.

Tel.: 721 03 22 03    Email: obchod@pamar.cz