Volejte 721 03 22 03

  • Registrace
  • Newsletter
  • Kontakt
  • BOZP - bezpečnost a ochrana zdraví při práci
  • Požární ochrana

Nabídka práce: Technik BOZP a PO

Společnost PAMAR safety s.r.o. přijme nové kolegy na pozici: TECHNIK BEZPEČNOSTI PRÁCE A OCHRANY ZDRAVÍ PŘI PRÁCI A POŽÁRNÍ OCHRANY

Pracovní náplň:

- Práce v regionu, popřípadě možnost práce na projektech v ČR, EU i mimo EU
- Příprava a vedení dokumentace BOZP a PO
- Kontroly pracovišť klientů v oblastech BOZP a PO
- Komunikace se zákazníky, poradenství v oblastech BOZP a PO
- Řešení pracovních úrazů a mimořádných událostí
- Periodická a specializovaná školení zaměstnanců

Požadujeme:

- Středoškolské vzdělání s maturitou popřípadě VŠ nejlépe technického směru
- Řidičský průkaz sk. B se zkušenostmi
- AJ popřípadě i NJ na dobré komunikativní úrovni
- Samostatnost, aktivní přístup, schopnost plánování času a práce
- Uživatelská znalost MS Office zejména Word, Excel, Outlook, internet
- Příjemné vystupování a zájem rozšířit své znalosti a zkušenosti

Nabízíme:

- Hlavní pracovní poměr
- Zaučení a praxi v oboru
- Získání odborných způsobilostí a certifikátů v prevenci rizik a požární ochraně
- Zázemí se zkušenými kolegy a podporou v mladém kolektivu
- Možnost seberealizace a různorodé práce
- Možnost získání dalších zkušeností certifikátů např. revizních techniků
- Flexibilní pracovní dobu
- Finanční a firemní benefity

Životopisy zasílejte na: kariera@pamar.cz